Η σχολική μας χρονιά έφτασε στο τέλος της, μια πραγματικά δύσκολη σχολική χρονιά για όλους μας, μαθητές/τριες, γονείς & εκπαιδευτικούς, όμως τα καταφέραμε & όλοι μαζί γεροί και δυνατοί γιορτάζουμε τη λήξη της χρονιάς με χαρά αισιοδοξία!!

Η γιορτή μας περιλαμβάνει ποιήματα & τραγούδια από τα παιδιά αλλά η μεγαλύτερη έκπληξη είναι το Θέατρο Σκιών που αγαπάμε όλοι & ιδιαίτερα τα παιδιά!! Η αυλή μας γέμισε τραγούδια, γέλια, χαρά που τόσο μας είχαν λείψει τα τελευταία χρόνια!! Διασκεδάσαμε, χαρήκαμε απολαύσαμε την εκδήλωση που με τόσο μεράκι δημιουργήσαμε!!

Ευχόμαστε Καλό Καλοκαίρι, καλή πρόοδο στα παιδιά που μας αποχαιρετούν καλή ξεκούραση σε όλους & φυσικά καλή αντάμωση το Σεπτέμβριο στο υπέροχο Νηπιαγωγείο μας !!!